Klientų atsiliepimai

Karolis Kalvaitis, gamybos planavimo ir tobulinimo inžinierius,

UAB

Naudingi mokymai...  Gaudami trumpą teorinę dalį iš karto galėjome ją pritaikyti praktiškai. Tos žinios ir komandinis darbas, įdėjos, pasidalinimas su kitais praktikomis  ir  ižvalgomis yra didžiausia šių mokymų vertė.

Dainius Vareika, gamybos vadovas

UAB Altas komercinis transportas

Didinti veiklos efektyvumą šiandien ypatingai aktualu, ir LEAN sistema padeda tai pasiekti. Norint sėkmingai ją diegti, vien žinoti LEAN principus nepakanka - čia ypatingai svarbūs kiekvieno asmeniniai ir komandiniai procesų tobulinimo įgūdžiai. Džiaugiamės įgiję ne tik teorinių procesų tobulinimo žinių, bet ir turėję galimybę mokytis iš praktikų ir praktinių pavyzdžių. Šie mokymai - tai prasminga patirtis, turinti išliekamąją vertę, kuri mums padės tobulinti komandos mąstymą ir veiklos procesus.

Violeta Ališauskienė, veiklos efektyvinimo projektų vadovė

UAB Mano būstas

Norėčiau dar kartą padėkoti už Lean mokymo centro mokymus. Man labai patiko mokymai, nes visas dėmesys buvo skirtas praktinėms užduotims, kurios leido įsisavinti teoriją per savo patirtį. Pati užduotis buvo labai aiški, įdomi, sutelkianti komandiniam darbui. Tokios dvi dienos realaus darbo takto ritmu yra vertingesnės negu 10 perskaitytų knygų. Tokio tipo mokymus rekomenduočiau tiek pradedantiems leanistams tiek vadovams, meistrams, komandų lyderiams. UAB „Mano būstas“ rekomenduosiu šituos mokymus ypatingai mūsų darbų vadovams.

Jonas Salietis, gamybos proceso koordinatorius

UAB Paroc Lietuva

Noriu pasidžiaugti bei padėkoti savo ir kolegų vardu už mokymus, naudingai praleistas laikas, išsami medžiaga ir informacija. Tikrai žinau, kad gautas žinias pritaikysiu darbe bei pasidalinsiu su kolegomis.

Sergej Parfionov, Lean koordinatorius

UAB Markučiai

Konferencijoje "Lean Lietuva" man labiausiai patiko Deloitte DIgital pranešimas apie Lean pritaikymo galimybės IT verslo įmonėse. Buvo įdomu sužinoti kaip naudojantis „Agile“ metodika lengvai nustatomi tobulinimų prioritetai bei organizuojami komandiniai darbo tobulinimai.“